×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار :

وی افزود: دوره اول اين جشنواره در سال گذشته برگزار شد كه تجربه موفقی برای ما بود واميدواريم در اين دوره اثار از كيفيت خوبی برخوردار باشند.
پاسالار گفت از همكاری همه گروهها ،موسسه ها و انجمن ها استقبال ميكنيم و امادگی داريم جشنواره را با مشاركت و همراهی صاحب نظران حوزه فيلم و سينما در استان و مركز استان برگزار نماييم زيرا هدف ما به نتيجه رساندن يك حركت فرهنگی هنری موثر و مفيد در شهر بندرعباس أست.
مريم پاسالار خاطر نشان كرد رويدادهای فرهنگی هنری بايد در استان هر ساله در رشته های مختلف برگزار شود و شهرداری بندرعباس بر اساس وظايفی كه در حوزه فرهنگ و هنر شهر دارد اين حركت فرهنگی هنری را در قالب جشنواره فيلم برگزار می كند.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شهرداری در پايان از همه فيلمسازان دعوت كرد جهت بر گزار شدن يك جشنواره با كيفيت اثار خود را طبق برنامه زمانبندی شده به دبيرخانه ارسال نمايند.

متن فراخوان

فراخوان دومين جشنواره فيلم ١٠٥ثانبه ای گمبرون شهر
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس با هدف ايجاد شور و نشاط اجتماعی و بهره گيری از مشاركت شهروندان در توليد محتوا پيرامون امور شهری و شهروندان دومين جشنواره فيلم ١٠٥ثانيه ای گمبرون شهر را برگزار می نمايد
بخش‌های دومين جشنواره فیلم ١٠٥ثانيه ای
فیلمسازان و علاقمندان به حضور در این دوره از جشنواره فیلم ١٠٥ ثانيه می‌توانند در دو بخش مسابقه حرفه ای مسابقه مردمی آثار خود را ارائه کنند.
بخش مسابقه حرفه ای:
ارسال آثار در این بخش باید در یکی از قالب‌های مستند، داستانی،ويدئو كليپ وانيميشن با رویکردشهر و شهروندان حداکثر تا ١٠٥ثانیه (با احتساب تیتراژ) باشد.
موضوعات این بخش با رویکرد شهر و شهروند عبارتند از:پیشرفت شهر ،اخلاق شهروندان ،زیبایی‌ها شهر اقتصادشهر،گردشگری ،معضلات اجتماعی ،شهرسازی ،امیدبه زندگي ،زندگی خانواده در شهر ،خدمات شهری ،شهر هوشمند،حمل و نقل شهري ،شهر خلاق ،ورزش همگانی شهر ها
بخش مسابقه مردمی :
ارسال آثار در این بخش باید در یکی از قالب‌های مستند، داستانی، ويدئو كليپ و انيميشن با رویکرد شهر و شهروندان حداکثر تا ١٠٥ثانیه (با احتساب تیتراژ) باشد.
موضوعات این بخش با رویکرد شهر و شهروند عبارتند از:پیشرفت شهر ،اخلاق شهروندان ،زیبایی‌ها شهر اقتصاد شهر،گردشگری ،معضلات اجتماعی ،شهرسازی ،امید به زندگی ،زندگی خانواده در شهر ،خدمات شهری ،شهر هوشمند،حمل و نقل شهری ،شهر خلاق ،ورزش همگانی شهر ها

نکته: هر هنرمند مي ‌تواند در هر دو بخش حرفه ای و مردمی جشنواره شركت نمايد

جوایز دومين جشنواره فيلم ١٠٥ ثانيه ای گامبرون شهر
جوایز جشنواره در بخش مسابقه حرفه اي :
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٥٠میلیون ریال جایزه نقدی به بهترین فیلم مستند
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٥٠میلیون ریال جایزه نقدی به بهترین فیلم داستانی
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٥٠میلیون ریال جایزه نقدی به بهترین فیلم انيميشن
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٥٠ میلیون ریال
جايزه نقدی به بهترين فيلم ويدئو كليپ
جایزه نقدی ٦٠ ميليون ريالی وتنديس جشنواره به انتخاب ويژه هيئت داوران در بخش حرفه ای

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.