×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار :

بندرعباس ميزبان مسابقات واليبال ساحلی آسيايی می شود

به گزارش گمبرون شهر، با توجه به ظرفيت ورزش های ساحلی و وجود زير ساختهای موجود مهدی نوبانی شهردار ، احمد مرادی نماينده مجلس ، يعقوب دبيری نژاد و فريده عامری اعضای شورا به همراه عبدالرئوف بستگانی ريس هيت واليبال استان از زمين واليبال و فوتبال ساحلی سورو بازديد به عمل آوردند.

احمد مرادی در اين بازديد اظهار داشت با توجه به پتانسيل های موجود در شهر بندرعباس با تجهيز زمينهای ورزشی ساحلی ميتوانيم ميزبانی مسابقات اسيابی باشيم كه اين امر اتفاق بسيار بزرگ و ارزنده ای برای بندرعباس و منطقه سورو ميباشد.
وی تاكيد كرد ايجاد زير ساختهای ورزشهای آبی و ساحلی در شهر بندرعباس بايد به طور جدی دنبال شود و بايد با برنامه ريزی كوتاه مدت و بلند مدت با در نظر گرفتن اعتبارات ويژه در اين مسير گامهای بزرگی برداشته شود.
مهدی نوبانی در اين بازديد شهرداری بندرعباس را پيشتاز در توسعه فضاهای ورزشی عنوان كرد و گفت :شرايط شهر بندرعباس برای گسترش زير ساختهای ورزشهای آبی ساحلی بسيار مناسب است و ميتوان شهر بندرعباس را به عنوان قطب ورزشهای آبی ساحلی در كشور مطرح كرد كه قطعا همراهی دستگاههای متولی ورزش ميتواند قدمهای ما را محكم تر در اين مسير قرار دهد

شهردار افزود :ميزبانی مسابقات آسيايی فرصتی است برای نشان دادن ظرفيت های و توانايی های يك كلانشهر بندری كه در كنار ساير ويژگی های شهر ميتواند مسير توسعه شهر را در ورزش هموار كند.
در ادامه اين بازديد در راستای بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری بندرعباس شهردار با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و احمد مرادی نماينده مجلس از مراحل پايانی تكميل بوستان ساحلی صدف بازديد نمودند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.